EZM Edelstahlzieherei Mark, tıbbi cihazlar için yarı işlenmiş ürünler üreten uluslararası bir şirkettir.
Sertifikalı, yetkin bir kuruluş olan EZM, materyal seçiminden üretim ve seri üretim sürecine kadar müşterilerine her aşamada yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Öncelikli olarak müşterilerinin ürün, teslimat ve hizmet ile ilgili beklentilerini kapsamlı bir şekilde karşılama hedefinde olan firma, bunu yaparken çevre ve toplum ile ilgili sorumluluklarını da dikkate alarak çalışır.
Thyssen Grubu’nun bir üyesi olan şirket, Almanya’nın Wetter-Wengern şehrinde yer alan fabrikasında tıbbi uygulamalar için çubuklar ve profiller üretmektedir.
Metalürjik konuda uzmanlığını kanıtlamış olan Thyssen Çelik Şirketi günümüzdeki gelişmiş tıbbi çeliklerin ve genişleyen ürün yelpazesinin temellerini atmıştır. Kendi üretimi olan ürünlerin ve ticari aktivitelerinin fiilen tüm dağıtım hakkına sahip olan EZM, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.
Almanya’da üretilmiştir – EZM ürünleri yalnızca Almanya’da üretilmektedir.


ÜSTÜN KALİTE

EZM, nitelikli çalışanları ile müşterilerine profesyonel hizmet garantisi sunar. Çalışma prensibini ve alandaki uzmanlığını EZM Chiruline çatısı altında birleştiren şirket, müşterileriyle kurduğu yakın iş birliği sayesinde taleplerin en iyi şekilde analiz edilmesini ve ihtiyaçlara uygun çözümlerin üretilmesini sağlamaktadır.

Almanya’da üretilmiştir – EZM ürünleri yalnızca Almanya’da üretilmektedir. Sorun çözme odaklı çalışma prensibinin bir sonucu olarak firma bünyesindeki uzman çalışanlar tarafından müşterilere profesyonel çözümler sunulmaktadır.

Sertifikalı bir şirket olan EZM, ham materyal ihtiyacını nitelikli tedarikçilerden temin ederek beklenilen hizmet kalitesini fazlasıyla karşılamaktadır.

Metalurjik uzmanlığı, gelişmiş ekipmanları ve son teknolojiyle donatılmış makinaları sayesinde EZM tıbbi uygulamalar konusunda öncül bir firma haline gelmiştir. Tıbbi uygulama ürünlerinin kalitesi, yüksek entegre test sistemleri ile garantiye alınmıştır.
The EZM Chiruline serisi ise EZM’yi çok yönlü bir tıbbi ürün satıcısı haline getirmektedir. Stainless çelikleri, EZM Chiruline çatısı altında üretilmektedir- ürünler yuvarlak teller, çubuklar ve profiller şeklinde imal edilmektedir. EZM Chirutan markası altında toplanan titanyum alaşım ve saf titanyumlar ise çubuklar ve profiller şeklinde üretilmektedir.
Ticari faaliyetlere ek olarak kurum içerisinde üretilen ürünler ile EZM müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Yüksek kalitede tıbbi ürünleri üretmek, EZM’nin şirket felsefesinin temelini oluşturur.

Kurum içi üretim kapasitesi ve ticari faaliyetlerinin bir sonucu olarak şirket müşterilerine aşağıdaki ürünleri sunar:
  • - Teller
  • - Çubuklar
  • - Profiller
  • - Düz Yüzeyler
  • - Şeritler & Levhalar

Listede yer alan ürünlerin dışında EZM, müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği, şekil alabilen herhangi bir katı materyali temin edebilecek potansiyele sahiptir.

EZM Materyal EN No AISI ASTM ISO Alaşım No.
EZM Chirusteel 4441 1.4441 316LVM F 138/F139 5832-1 X2CrNiMo18-15-3
EZM Chirusteel 4542/17-4 PH 1.4542 630 (17-4 PH) F 899 1.4542 X5CrNiCuNb16-4
EZM Chirutan grade 5 3.7165 Ti6Al4V ELI F 136 3-7165 Ti6Al4V ELI