STUDER BIENNAFORM
Studer-Biennaform İsviçre’de kurulmuş, deneyimli ve yenilikçi bir şirket olup yassı teli üretiminde uzmanlaşmıştır. Paslanmaz / karbon çelik veya demir olmayan tel ürünlerimiz olağanüstü hassasiyet ve en iyi profil özelliğini barındırmaktadır. Birçok çeşit boyut ve şekillerde materyaller sunabilmekteyiz.

135 yılı aşkın süredir elde ettiğimiz başarının ana unsurlarını; kişiselleştirilmiş müşteri odaklı hizmetlerimiz, müşterilerimizden gelen kalite ve hassasiyet açısından istisnai derecede yüksek talepler, süregelen yenilikçi vizyonumuz ve yay teli ve yassı tele yönelik tutkumuz oluşturmaktadır.

Soğuk haddelenmiş paslanmaz şerit çeliğe kıyasla daha ucuz bir alternatif olan yassı telin en büyük avantajı, mekanik özelliklerinin homojen bir şekilde dağılımı ve amaçlanan kullanımına optimum düzeyde uyum sağlamasıdır. Ayrıca boyut, çapraz kesitler, üretim toleransları, güç, mevcut uzunluklar ve sağlanan şekiller açısından çok daha esnek bir yapıdadır.

Sahip olduğumuz materyal çeşitliliği birçok uygulama alanını kapsamakta olup patentli piyano teli, bakır, bronz, pirinç ve nikel gümüş ile paslanmaz ve karbon çelik üretimini kapsamaktadır. Talep üzerine özel alaşımlar da sunulmaktadır.

Hassas yassı tellerimizin yoğun olarak kullanıldığı sanayi alanları;

 
  • Otomotiv ve otomotiv tedarik sanayi
  • Medikal ve dişçilik teknolojileri
  • Elektrik ve elektronik sanayi
  • Mühürleme teknolojisi
  • Yay ve presleme şirketleri
  • Saat üretimi ve mücevher sanayi
 

   

E-broşürlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız.

Notz Grup Studer Product Services
Studer Precision Flat Wire