HAKKIMIZDA
2Continent’in öncelikli meşgale konusu, ticari statüsü itibariyle sektör gözetmeksizin Türkiye’de faaliyet gösteren üretim ve ticaret firmalarının ihtiyaç duyduğu, Türkiye’de üretilmeyen hammaddeleri, en uygun kalite ve fiyattan bularak üretici firmalara sunmak ve de Türkiye’de üretim yapan firmaların ürettikleri nihai ürünlerin yurtdışına pazarlanması ve ihracatının sağlanmasına aracılık faaliyetleridir.
Türkiye’nin komşu ülkelerle olan ilişkilerinin geliştirilmesi, bu ülkelerle gerçekleştirilen dış ticaret hacminin arttırılarak ülkeye döviz akışının sağlanması firmamızın öncelikleri arasındadır. Şirketimizin desteği ile ihracat gerçekleştiren imalatçı firmalara ithalatın ve ihracatın sağlıklı işleyebilmesi için talepleri halinde teknik ve lojistik destek sağlamaktadır.
2Continent, geliştirilen yeni iş modelleri ve esnek organizasyon yapısı ile farklı dış pazarlarda, farklı kültürlerde ve risk ortamlarında satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır. 2Continent; EZM, FORECREU BEDEA, STUDER ad PROLL & LOHMANN ve diğer ürün, servis sağlayıcısı şirketlere Türkiye Ortadoğu ve Kuzey Afrika pazarlarında iş geliştirme, satış ve pazarlama hizmeti vermektedir. Bu hizmetler aşağıda ki gibidir ;
Pazar araştırması yapılması
Ortak yatırım yapılması
Şirket evlilikleri
Özellikli ihracatlar
Ürün ithalatları
Dağıtım kanalları oluşturulması
Danışmanlık hizmetleri şeklindedir.

2Continent’in Öncelikli Değerleri:


- Müşteri odaklı çalışma stratejimiz ile “müşterimiz için en iyisi” stratejisiyle hareket ederiz.
- Firmalarımıza ve iş ortaklarımıza daima kaliteli hizmet sunmaya özen gösteririz
- Firmalarımızın ve iş ortaklarımızın menfaatlerini sonuna kadar koruruz - İnsan kaynağımız en değerli varlığımızdır.
- Eşitlik, Adalet, Vefa sıfatlarını tüm çalışanlarıyla benimseyerek hareket ederiz
- Gelişimin yeni kaynaklar yaratmaktan geçtiğinin bilincindeyiz - İş ahlakı ve dürüstlük olmazsa olmazımızdır.
- Ülkemize güç verdiğinin bilincinde bir küresel piyasalara ve şartlara uyum sağlayarak her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.